Toptan Satışlar

Tığlı Petrol, gelişmiş lojistik ağları ile toptan akaryakıt sektöründe bölgenin lider firmasıdır. Gerekli izinlerle ve kalite kontrollerine uygun yakıt transferi ve satışı yapmaktadır. Kaliteli ürün ve hizmet ilkeleri doğrultusunda yol alan Tığlı Petrol, her yere ve istenilen zamanda ürün tedariği konusunda güven tazelemektedir.

Tığlı Petrol, müşterilerinin satın aldığı akaryakıt ürünlerini Petrol Ofisi kalitesi ve 60 yıllık güvencesiyle birlikte sunmaktadır.

Güçlü altyapısı, lojistik ağı, konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile müşterilerinin akaryakıt siparişlerini yerine getiren Tığlı Petrol, temiz, zamanında, emniyetli, standartlara uygun ikmal uygulamaları sunmaktadır.

Tığlı Petrol; yakıtta oluşabilecek suistimalleri önlemek için tüm ürünlerini, laboratuvarlarda düzenli olarak tahlil ettirip müşterilerine sunmaktadır. Tankerlerimiz dolum tesisinde yakıtı doldurduktan sonra bütün kapakları numaralı ve tek kullanımlık mühürlerle mühürlenerek üzerinde mühür numaralarının da yazdığı irsaliye, ürün teslim fişi, kantar fişi ve ürün analiz raporu ile birlikte teslim adresine sevk edilmektedir. Teslim edilen yakıt tanka aktarılmadan önce her ihtimale karşı su kontrolü yapıldıktan sonra aktarılmaktadır.